تبلیغات
بسطام آنلاین - نمایشگاه عیدانه با مشاركت بخش خصوصی در بسطام برگزار می شود
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


شهردار بسطام در آستانه سال نو از برپایی نمایشگاه عیدانه با مشاركت بخش خصوصی خبر داد.محمدعلی یعقوبیان گفت: نمایشگاه عیدانه با مشاركت بخش خصوصی از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مجموعه گردشگری پارك جنگلی چغولگیر بسطام برپا می شود.
وی با اشاره به وجود جاذبه های گردشگری منطقه بسطام و ظرفیت های موجود اظهار داشت: شهر نمونه گردشگری بسطام با بهره مندی از جاذبه های گردشگری مذهبی، طبیعی، تاریخی و عرفانی همه ساله پذیرای گردشگران و مسافران بسیاری از اقصی نقاط ایران و خارج از كشور است.
شهردار بسطام افزود: قرار گرفتن این شهر در مسیر تردد زائران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و افتخار میزبانی آنان، وظیفه مسئولان در ارائه تسهیلات و خدمات مطلوب به مسافران را دوچندان می كند.
وی با اشاره به بازدید معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود از مجموعه گردشگری پارك جنگلی چغولگیر گفت: سیدمحمدرضا هاشمی با مثبت ارزیابی كردن اقدامات انجام شده، از ظرفیت خوب و بالقوه این پروژه اظهار رضایت كرد و خواستار بالفعل درآوردن طرح های پیشنهادی شد.
یعقوبیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه در نشست مشترك با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود، بخشداری، شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی بسطام، بخش خصوصی عهده دار برگزاری نمایشگاه عیدانه شد؛ اضافه كرد: این نمایشگاه شامل غرفه های صنایع دستی و كالاست و مردم منطقه می توانند صنایع دستی و سوغات محلی خود را در آن مكان ارائه كنند.
وی ادامه داد: اجرای مراسم آیینی و مذهبی، شاهنامه خوانی، برپایی سیاه چادر و ... از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.
شهردار بسطام خاطرنشان كرد: برای اسكان نوروزی و تأمین امنیت و رفاه حال گردشگران علاوه بر ۱۰ كلبه و پنج سوئیت اقامتی در مجموعه گردشگری پارك جنگلی چغولگیر، مكانی برای نصب چادرهای مسافران پیش بینی شده است.
وی در پایان با تقدیر و تشكر از معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود، بخشدار و شورای اسلامی شهر بسطام و اداراتی كه در این طرح مشاركت كردند تصریح كرد: با كمك و همراهی مسئولان و مردم می توان زمینه رشد و توسعه بیشتر گردشگری و اشتغال زایی را فراهم كرد.برچسب ها: نمایشگاه عیدانه، بسطام، شهرستان بسطام، مشاركت بخش خصوصی،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما