تبلیغات
بسطام آنلاین - آغاز به کار دومین جشنواره خوش حسابی پرداخت كنندگان عوارض شهری بسطام
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


شهردار بسطام از آغاز دومین دوره جشنواره خوش حسابی به منظور مشاركت بیشتر شهروندان در پرداخت عوارض شهری خبر داد.

محمدعلی یعقوبیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصویب طرح جشنواره خوش حسابی در شورای اسلامی شهر بسطام افزود: این جشنواره برای دومین بار به منظور مشاركت بیشتر شهروندان در توسعه و آبادانی شهر با پرداخت عوارض به اجرا در می آید.

وی گفت: ما اعتقاد داریم مشاركت مردمی و تدوام آن، سبب آبادانی و پیشرفت شهر شده و امكان ارائه خدماتی ارزنده تر را فراهم می كند.

شهردار بسطام هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش مشاركت مردم در اداره امور شهر و تأمین بخشی از هزینه های آن عنوان كرد و افزود: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض، قدم های بزرگی در اداره شهر برمی دارند و روند توسعه و آبادانی این شهر تاریخی و گردشگری را سرعت می بخشند.

یعقوبیان با بیان اینكه دستیابی به درآمدهای پایدار برای توسعه شهر نمونه گردشگری بسطام امری مهم و  ضروری است، اظهار داشت: منابع مالی شهرداری با دریافت عوارض از مردم تأمین و همین پول‌ها برای ارائه خدمات در شهر مصرف می‌شود.

وی آخرین مهلت شركت شهروندان در دومین دوره جشنواره خوش حسابی پرداخت كنندگان عوارض شهری بسطام را تا پایان اسفندماه سال جاری اعلام كرد و گفت: برای قدردانی از شهروندانی كه نسبت به پرداخت عوارض نوسازی، اصناف و خودرو تا پایان امسال اقدام كنند، مراسم قرعه كشی در فروردین ماه سال آتی برگزار می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان كرد: علاوه بر آن دسته از شهروندانی كه عوارض های شهری خود را تاكنون پرداخت كرده اند، سایر شهروندانی كه تا پایان سالجاری اقدام به پرداخت عوارض كنند نیز در قرعه كشی شركت داده می شوند.

وی به توزیع همگانی قبوض نوسازی در ابتدای سالجاری اشاره كرد و ادامه داد: به منظور ایجاد فرصت یكسان برای حضور شهروندان در این جشنواره، مجدداً توزیع همگانی قبوض نوسازی انجام می شود.

شهردار بسطام در پایان تصریح كرد: مؤدیان محترم می بایست پس از واریز فیش، به واحد درآمد شهرداری مراجعه كرده تا فیش آنان ثبت شده و بتوانند در جشنواره خوش حسابی شركت كنند.
برچسب ها: جشنواره خوش حسابی، بسطام، شهرستان بسطام، عوارض شهری، محمدعلی یعقوبیان، مشاركت،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما