تبلیغات
بسطام آنلاین - برپایی سه شنبه بازار در میدان میوه و تره بار بسطام
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


شهردار بسطام از برپایی سه شنبه بازار در میدان میوه و تره بار شاهوار بسطام در هفته آتی خبر داد.

محمدعلی یعقوبیان گفت: در پی درخواست هیئت مدیره میدان میوه و تره بار شاهوار و مجوز شورای محترم اسلامی شهر بسطام برای برپایی بازار هفتگی، نخستین سه شنبه بازار در منطقه، روز ۲۳دی ماه آغاز به كار می كند.

وی بازارهای هفتگی را مناسب ترین مكان برای خرید و فروش كالا بدون وجود واسطه ها دانست و افزود: علاوه بر اینكه این بازارها نیازهای روزمره مردم را تأمین می كنند محلی برای عرضه و تقاضای محصولات باغی، زراعی و صنایع دستی منطقه و دیگر كالاهای موردنیاز هستند.

شهردار بسطام یادآور شد: بازارهای هفتگی در كشور قدمتی طولانی داشته و در برخی از شهرها روز خاصی برای برپایی این بازار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در برخی از مناطق با توجه به استقبال مردم، این بازار دوبار در هفته و گاهاً در دو نقطه از شهر برپا می شود تا امكان تأمین مایحتاج مردم و دسترسی آسان و سریع تر آنان به محصولات كشاورزی و كالاهای موردنیاز فراهم شود.

یعقوبیان ابراز داشت: مزیت برپایی بازارهای هفتگی در قطب های كشاورزی همچون بسطام این است كه تولیدات باغی و زراعی شهرها و روستاهای منطقه مستقیماً توسط تولیدكننده به دست مصرف كننده می رسد و قیمت این محصولات به میزان قابل توجهی كاهش می یابد.

شهردار بسطام در ادامه با اشاره به همكاری این شهرداری در برپایی سه شنبه بازار در میدان میوه و تره بار بزرگ شاهوار خاطر نشان كرد: این بازار هفتگی در راستای تقویت جمعه بازار در بسطام برپا می شود.

وی در پایان تصریح كرد: میدان میوه و تره بار بزرگ بسطام در طول هفته دایر بوده و قادر به تأمین میوه و تره بار مورد نیاز مردم منطقه است.
برچسب ها: سه شنبه بازار، میدان میوه و تره بار بسطام، شهرداری بسطام، بسطام، شهرستان بسطام، بازار های هفتگی،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما