تبلیغات
بسطام آنلاین - مسئولان کارهای ویژه‌ای برای منطقه بسطام انجام دهند
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


امام جمعه بسطام گفت: مسئولان باید کارهای ویژه‌ای برای منطقه توریستی و تاریخی بسطام انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بسطام، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی‌نسب در مراسم معارفه بخشدار بسطام که با حضور ائمه جمعه و جمعی از مسئولان استان، شهرستان و مردم بخش بسطام برگزار شد، با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام صادق(ع) اظهار داشت: حضرت امام سجاد(ع) می‌فرمایند «هرکس دوست داشته باشد گره‌ای از کار مردم باز کرده و برای بندگان خدا کاری انجام دهد؛ خواه به نتیجه لازم برسد یا نتیجه مطلوب ندهد، بازهم در نزد باری‌تعالی ارزشمند است» از این رو ما مأمور به وظیفه هستیم نه نتیجه.
رضوی‌نسب با اشاره به خدمات محمد محمدزاده در بخش بسطام گفت: جای دارد از محمدزاده تقدیر کنیم؛ وی چند خصیصه خوب در طول مدت خدمت داشتند که بهترین آن مردم‌داری، فروتنی و مردمی بودن ایشان است.
امام جمعه بسطام با بیان اینکه مسئولی می‌تواند به مسئولیت خود در هر مکانی بپردازد که خود را فرزند آنجا بداند، افزود: دومین خصوصیت آن است که ایشان از فرزندان بخش کالپوش هستند؛ ولی خود را فرزند این مرز و بوم می‌دانند.
وی خاطرنشان کرد: اگر مسئول مردمی باشد، در دل و ذهن مردم جاودان می‌ماند.
امام جمعه بسطام در ادامه با تبریک به بخشدار جدید بسطام اظهار داشت: امیدواریم در طول مدت خدمتشان، خدمتگزاری خالصانه، صمیمانه و باصداقت در خدمت مردم این مرز و بوم باشند.
رضوی‌نسب تصریح کرد: خدمت کردن به منطقه‌ای که بیشترین شهید و مرجع تقلید و عالم در استان را دارد؛ افتخار است.
وی افزود: به منطقه‌ای که 90 درصد ساکنان آن کشاورز و تولیدکننده هستند و بهترین اماکن و مراسم‌ مذهبی را در طول سال برای اهل بیت عصمت(ع) دارد؛ خدمت کردن افتخار است.
امام جمعه بسطام یادآور شد: این افتخار را بنده برای خودم و مسئولان هم تبریک عرض کرده و هم بر آن می‌بالیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم این منطقه وفادار به انقلاب، نظام، مذهب و شهدا هستند و با شغل کشاورزی خود، خدمتگزاری با اخلاص برای نظام بوده و مشغول خدمت به این مرز و بوم هستند، تصریح کرد: نکته مهم‌تر آن است که مسئولان این منطقه همدلی خوبی با هم دارند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسطام افزود: مسئولان این منطقه با روحانیت و مردم وفاقت و همدلی داشته و با این وفاقت و همدلی می‌شود، کارهای ویژه‌ای برای منطقه انجام داد.
مراسم معارفه «مهدی استیری»، بخشدار بسطام و تودیع محمد محمدزاده با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن شهید مفتح بسطام برگزار شد.برچسب ها: بسطام، شهرستان بسطام، امام جمعه بسطام، مسئولان، معارفه بخشدار بسطام، هفته وحدت، مهدی استیری،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما