تبلیغات
بسطام آنلاین - باید قدردان حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در مساجد باشیم
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


امام جمعه بسطام گفت: باید قدردان حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در مساجد باشیم و این گروه از افراد جامعه به وسیله دشمنان با هجمه های مختلف در پای ماهواره ها ،فساد و اعتیاد، خریداران فراوانی دارند.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: مسجد از صدر اسلام مرکز تصمیمات و امور مهم مسلمین و رویش و گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی بوده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ 'حمید دامغانی' سه شنبه شب در همایش ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج و مسئولین هیات امنای مساجد بسطام افزود تفاوت عمده مساجد با عبادتگاه های سایر ادیان، تاثیرگذاری آن در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حوزه های دیگر است.

وی تصریح کرد: نقش تربیتی مسجد در سازندگی انسانهای نخبه که در هر زمان و مکان از دیانت خود جدا نمی شوند بر همگان روشن واضح است.

وی با بیان اینکه کمک به جبهه مقاومت در فراتر از مرز های ایران اسلامی وظیفه مسلمین است، تاکید کرد: نمایش اقتدار 12 هزار نفری بسیجیان شهرستان شاهرود، انسجام، امید آفرینی در مردم و نیز قدرت، عظمت و بالندگی بسیج را بار دیگر در پنجم آذر سالجاری به جهانیان ثابت خواهد کرد.

امام جمعه بسطام نیز در این همایش گفت: باید قدردان حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در مساجد باشیم و این گروه از افراد جامعه به وسیله دشمنان با هجمه های مختلف در پای ماهواره ها ،فساد و اعتیاد، خریداران فراوانی دارند.

حجت الاسلام 'سید علی رضوی نسب' افزود: با علم، صبر و تحمل بیشتری باید جوانان را در مساجد جلب و جذب کرد و از نیروی جوانی، شور، اشتیاق و خلاقیت آنان بهره مند شد.

وی بسیج و تفکر والای آن را برگرفته از قیام عاشورا دانست که انقلاب اسلامی ایران را در تمامی عرصه ها و زمینه های مختلف بیمه کرده است.

یکی از یادگاران دفاع مقدس نیز در این همایش گفت: به فرموده امام راحل برای مقابله با دشمنان بزرگ باید اقدامی بزرگ انجام داد که این امر همان ایجاد شجره طیبه بسیج است.

سردار 'حسین فضلی' افزود: بسیج با خداباوری و خودباوری برای مقابله با استکبار و استضعاف در برابر هجمه های سنگین دشنمان قسم خورده ایران اسلامی ایستادگی کرده است.

در این مراسم که فرماندار، امام جمعه شاهرود و مسوولان محلی حضور داشتند با اهدای لوح از مربیان و سرگروه های صالحین نمونه پایگاههای بسیج تقدیر شد.
برچسب ها: مساجد، امام جمعه بسطام، ماهواره ها، فساد و اعتیاد، سرگروه های صالحین، بسطام، شهرستان بسطام،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما