تبلیغات
بسطام آنلاین - بسیج، حلقه‌‌های صالحین ویژه مقابله با جنگ نرم تشکیل دهد
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


امام جمعه بسطام گفت: بسیج در برهه کنونی باید حلقه‌‌های صالحین ویژه مقابله با جنگ نرم تشکیل دهد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بسطام، با تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد: بسیج یکی از پدیده‌‌های مبارک انقلاب است؛ بسیج یعنی اداره هشت سال دفاع مقدس و این بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: بسیج یعنی تحولات ویژه‌ای که در بطن مردم و در بدنه جامعه صورت گرفته است و بسیج به معنای اخلاص، ایثار، فداکاری، بی‌ادعایی و کم‌هزینه بودن است.

امام جمعه بسطام با اشاره به اقدامات شگفتی‌ساز و عظیم بسیج در هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز هر جا که بسیج بدان قدم گذارد، کار‌های بزرگ را با کم‌ترین هزینه انجام می‌دهد.

رضوی‌نسب گفت: در کشورمان 19 قشر بسیجی داریم؛ بسیج روحانیون و طلاب، اساتید و دانشگاهیان، مهندسان، کشاورزان، فرهنگیان، اصناف و ... امروز باید به خوبی به وظایف خویش عمل کنند.

وی با یادآوری بیانات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری که بسیج را مایه افتخار دانسته و خود آن بزرگواران نیز از بسیجیان هستند، تأکید کرد: بسیج لشکر مخلص خداست و همه مردم ایران بسیجی هستند.

رضوی‌نسب با بیان اینکه دشمن از بسیج وحشت دارد و از رویکرد آن می‌ترسد، یادآور شد: در دوران دفاع مقدس، 300 گردان اعزامی داشتیم اما اکنون دو هزار گردان سازماندهی شده‌‌اند.

امام جمعه بسطام تأکید کرد: آمریکا و هر کس که ذهنی همانند آمریکا دارد، باید فکر و خیالات باطل را از سر بیرون کند؛ زیرا مردم ایران ارتش 20 میلیونی تشکیل داده و اگر 300 گردان در دوران دفاع مقدس آنچنان به پیروزی بزرگ تاریخ دست یافتند؛ امروز 200 گردان بسیجی با 70 میلیون ایرانی آماده دفاع از کشورشان هستند.

وی به بیانات مقام معظم رهبری که فرمود «بسیج یک حرکت بی‌ریشه نیست، سطحی نیست، حرکت بی‌منطق نیست، احساساتی نیست؛ بسیج یک حرکت منطقی، عمیق، اسلامی است»، اشاره کرد و گفت: بسیج یعنی عاشورا و کدام بسیجی از حضرت امام حسین(ع) بسیجی‌تر است که به همراه یاران خویش با کمبودها و سختی‌ها ساختند و مقابل جبهه استکبار قد علم کردند.

رضوی‌نسب تصریح کرد: بسیج یعنی اگر چه تعداد کم است ولی می‌تواند دنیا را متحول کند؛ چنانکه 72 نفر حرکتی آنچنان عظیم کردند و یکی از مصادیق زیبا و روشن بسیج، عاشورا و کربلاست که با اخلاص و ایثار و فداکاری دین رسول‌الله را تا اینجا رساندند.

وی با اشاره به فعالیت بسیجیان در جهاد علمی، فرهنگی و سازندگی گفت: بسیج در عرصه‌‌های مختلف فعالیت داشته و این فعالیت‌ها هم‌چنان ادامه دارد.

امام جمعه بسطام تأکید کرد: بسیج باید در اقتصاد مقاومتی هم تأثیرگذار باشد؛ همان‌طور که تاکنون بسیجی‌وار و علی‌وار محرومیت‌زدایی کرده است.

رضوی‌نسب وجود بیش از 250 هزار حلقه صالحین را یادآور شد و افزود: باید بسیج در جنگ نرم تلاش کند و حلقه‌‌های صالحین تشکیل دهد؛ چرا که حلقه‌‌های صالحین به معنای تربیت نیرو‌های معتقد، اخلاقی، انقلابی و نیرو‌هایی است که اگر روزی در مملکت احساس خطر شد، با اعتقاد از آن دفاع می‌کنند.
برچسب ها: بسیج، حلقه‌‌های صالحین، مقابله با جنگ نرم، امام جمعه بسطام، بسطام، شهرستان بسطام،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما