تبلیغات
بسطام آنلاین - برگزاری آیین تکریم و معارفه رئیس اداره آموزش‌وپرورش منطقه بسطام
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


آیین تکریم و معارفه رئیس اداره آموزش‌وپرورش منطقه بسطام با حضور جناب آقای محمد رضا جهان مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان و هیئت همراه، مسئولین شهر های بسطام ،مجن و کلاته خیج ، جمعی ازخانواده های معزز شهدای فرهنگی ویشکسوتان ، مدیران ،معاونین و نماینده مدیران مدارس منطقه برگزار شد.

در این مراسم که در کانون شهید مفتح برگزار گردید،از زحمات و تلاش های خالصانه آقای حسین فیضی تقدیر و تشکر بعمل آمد و طی حکمی از سوی محمدرضا جهان ،آقای سید محمد موسوی بعنوان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام  انتصاب گردید.

در این حکم آمده است ،  نظر به تعهد ، شایستگی و تجربیات ارزنده جناب عالی ، به موجب این ابلاغ از تاریخ  29/8/93 به مدت چهار سال شما را به عنوان رئیس آموزش و پرورش منطقه بسطام پست سازمانی شماره 117-2/2-311 منصوب می نمایم.امیداست با اتکال به خداوند سبحان و اهتمام مضاعف در تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و شعار رییس جمهور محبوب ،تدبیر و امید و تعالی کشور موفق باشید.

گفتنی است آقای سید محمد موسوی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی  ارشد برنامه ریزی درسی که سابقه بیش از 23 سال خدمت در آموزش و پرورش را دارند ، در کارنامه کاری خود تدریس در مقاطع ابتدایی و متوسطه ، معاونت و سرپرستی اداره آموزش و پرورش شهرستان میامی و دیگر کارهای اجرایی را دارا می باشند.  
برچسب ها: معارفه، تکریم، اداره آموزش‌وپرورش منطقه بسطام، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان، بسطام، مجن و کلاته خیج،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما