تبلیغات
بسطام آنلاین - یلدای میرباقری چگونه ساخته شد؟
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 آبان 1393
مستند «پشت فرات» که با نگاهی به پشت صحنه و خاطرات تولید برترین مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه محرم در شبکه مستند تولید شده است، جمعه این هفته ، 9 آبان ماه به سراغ سریال « یلدا» می‌رود.
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون یاشگاه خبرنگاران جوان ،مستند «پشت فرات» که با نگاهی به پشت صحنه و خاطرات تولید برترین مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه محرم در شبکه مستند تولید شده است،  جمعه این هفته ، 9 آبان ماه به سراغ سریال « یلدا» می‌رود.

محمد هوشمند تهیه کننده « پشت فرات » گفت:  در این قسمت از « پشت فرات » بهروز خوش رزم تهیه کننده ، حسن میرباقری کارگردان و کاظم هژیر آزاد و فریبا کوثری از خاطرات تولید این مجموعه خواهند گفت. همچنین بخش هایی از پشت صحنه این سریال به همراه تصاویری از تعزیه  سنتی شاهرود نیز به روی آنتن می‌رود.

 در خلاصه داستان سریال یلدا آمده است: حاج محمد علی زاهدی مشهور به مندلی که سال هاست سنت تعزیه خانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت ها است وی به جستجو در گذشته اش می پردازد تا این که …

«پشت فرات» در ده قسمت 60 دقیقه ای هر شب ساعت 23 از شبکه مستند پخش می‌شود.

معصومیت از دست رفته ، فرات ، زمانی برای عاشقی ، رخنه ، سفر سبز ، بانو، یلدا، یک تکه زمین و خون بها مجموعه هایی هستند که در « پشت فرات » به تصویر کشیده می‌شوند.طبقه بندی:
برچسب ها: یلدای میرباقری، مستند «پشت فرات، ماه محرم، شبکه مستند، سنت تعزیه خانی، شهرستان بسطام، بسطام،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما