تبلیغات
بسطام آنلاین - ایران با تفکر عاشورایی برابر تحریم‌های دشمن شکست نخورده است
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسطام گفت: جمهوری اسلامی ایران با تفکر عاشورایی برابر تحریم‌های دشمن شکست نخورده است.

 

به گزارش خبر گزاری فارس  از بسطام، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی‌نسب ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی و دانش‌آموزان بسطام به کلام نورانی و اعتقاد الهی حضرت امام حسین(ع) که شهادت و مرگ را شیرین‌تر از عسل می‌شمرد، اشاره و تأکید کرد: توسعه این تفکر به شکل‌گیری بسیج، سپاه، انقلاب اسلامی، تحول فرهنگی عظیم و هشت سال دفاع مقدس انجامید.

وی خاطرنشان کرد: با وجود چنین تفکر عاشورایی، این کشور علی‌رغم تقدیم شهدا و آسیب‌های مالی، شکست نخورده و آسیب دینی و فرهنگی نمی‌بیند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسطام با تأکید بر ضرورت تلاش بیشتر برای آگاهی نسل جوان به ویژه در حوزه‌های فرهنگی، دینی، اعتقادی و اخلاقی گفت: این حوزه‌ها از زمینه‌های مورد توجه و نفوذ دشمنان است که با تمام وجود سعی دارند جوانان‌مان را از تفکر عاشورایی جدا کنند.

وی اظهار داشت: عاشورا واقعه‌ای نبود که در یک برهه تاریخی تمام شود؛ بلکه تفکر عاشورایی مهم است که همواره تداوم یافته و امروز هر ملت و جمعیتی ولو اندک که واجد این تفکر عاشورایی باشد، در دنیا سرآمد است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسطام با تأکید بر وجود ایمان و بصیرت در عاشوراییان یادآور شد: آنان با تفکر عاشورایی و شعار «هیهات منا الذله» سبب ایجاد ترس در دشمنان شده و آنان را به لرزه درآورده‌اند.

رضوی‌نسب با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری و توجه ویژه ایشان به اخلاق، علم و پیشرفت بسیجیان، مباحث علمی و اردوهای راهیان نور را سبب ایجاد روحیه انقلابی در نسل جوان دانست.

وی ایجاد حلقه‌های صالحین را پدیده مبارکی خواند و افزود: جوانان در این جلسات، مسائل دینی و اعتقادی را مورد بحث و بررسی قرار داده و بدین طریق شبهات دشمنان را پاسخ می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسطام تصریح کرد: با اجرای این طرح از نفوذ دشمنان جلوگیری شده و تبلیغات آنان به دلیل مسلح بودن جوانان ما بی‌اثر می‌شود.
طبقه بندی:
برچسب ها: بسطام، شهرستان بسطام، تفکر عاشورایی، تحریم‌ها، جمهوری اسلامی ایران،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما