تبلیغات
بسطام آنلاین - برگزیدگان مرحله منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی شدند
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


برگزیدگان مرحله منطقه‌ای هفدمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بسطام معرفی شدند.

 

به گزارش خبر گزاری فارس از بسطام، امشب مرحله مقدماتی هفدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان منطقه با حضور مراکز بسطام، شماره یک و دو شاهرود، پستی (کتابخانه)، سیار (روستایی) و بخش آزاد در بسطام برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این جشنواره به بیان قصه‌هایی با درون‌مایه آموزشی و تربیتی با گرایش‌های مذهبی، علمی، تاریخی و اجتماعی به لهجه محلی پرداختند.

مریم کریمی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسطام با قصه «پلنگ ازخود راضی» از داستان‌های فولکلور با لهجه بیارجمندی حائز رتبه نخست این مرحله شد.

راحله رجبی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره دو شاهرود با قصه «اگر این چوب مال من بود» و نسرین کیمیایی با قصه «مملی که مسواک نزد» از بخش آزاد به رتبه‌های دوم و سوم دست یافتند.

هدف از برگزاری این جشنواره توسعه و ترویج فرهنگ قصه‌گویی است؛ ارتقای کمی و کیفی اجرای فعالیت‌های مربوط به قصه‌گویی در مراکز فرهنگی و هنری، ارتقای دانش نظری و ترغیب مربیان مراکز کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دانش‌افزایی در حوزه قصه‌گویی و نیز فراهم آوردن زمینه‌های لازم جهت تبادل تجربه بین قصه‌گویان ملی و بین‌المللی از دیگر اهداف برپایی هفدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی است.

در این مراسم که به میزبانی کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسطام برپا شد، مدیر کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان، جمعی از مسئولان شهری و نوجوانان و خانواده‌های آنان حضور داشتند.
طبقه بندی:
برچسب ها: جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بسطام، بسطام، شهرستان بسطام،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما