تبلیغات
بسطام آنلاین - مراسم آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه باقرالعلوم شهر بسطام برگزار شد
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


همزمان با میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) ،مراسم آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه باقرالعلوم شهر بسطام ،با حضور ائمه جمعه و جماعات ،طلاب، اساتید و جمعی از مسئولان محلی در حسینیه باباابوالقاسم بسطام برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی ،امام جمعه بسطام ضمن گرامیداشت سالروز ولادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) تصریح کرد :بهترین مکان برای احیای علوم اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) حوزه های علمیه می باشند.

وی افزود :در دوران غیبت حضرت ولی عصر(عج) حوزه ها به عنوان طلایه داران تبلیغ قرآن و عترت مردم را از گمراهی اعتقادی و مذهبی نجات می دهند.

رضوی در این مراسم مجاهده با نفس را برای طلبه علوم دینی بسیار مهم عنوان کرد و گفت: یکی از محاسن حوزه علمیه آمیختگی آموزش با تزکیه است.

امام جمعه گرمسار و مدیر حوزه های علمیه استان سمنان ،ضمن تبریک به طلاب و اساتید حوزه های علمیه ،وظیفه حوزه های علمیه را در دوران کنونی بسیار سنگین ارزیابی و بر حمایت از مسائل فرهنگی جامعه تأکید کرد.

حجت الاسلام سیدعلی مهدی نژاد با تقدیر از مردم ولایی بسطام عنوان کرد :حوزه علمیه باقرالعلوم بسطام از لحاظ حمایت مردمی جزء بهترین حوزه های علمیه در سطح استان می باشد.

گفتنی است؛ حوزه علمیه باقرالعلوم بسطام با قدمتی 700 ساله در سال تحصیلی جدید با ورود 110 طلبه در پایه های اول تا ششم فعالیت علمی خود را آغاز کرده است.

 

 

 

 
طبقه بندی:
برچسب ها: حوزه علمیه بسطام، بسطام، شهرستان بسطام، کانون فرهنگی هنری،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما