تبلیغات
بسطام آنلاین - اجرای 2 پروژه عمرانی در بسطام / ضرورت آماده سازی زیرساختها در شهر گردشگری بسطام
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


همزمان با چهارمین روز از هفته دولت دو پروژه عمرانی بسطام با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد ریال کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، کلنگ پروژه ساخت مجتمع تجاری شهرداری بسطام عصر چهارشنبه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و با حضور مسئولان بر زمین زده شد.

شهردار بسطام در حاشیه این مراسم که معاون استاندار سمنان و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند به خبرنگار مهر گفت: مجتمع تجاری شاهوار با مشارکت بخش خصوصی احداث می شود.

محمد علی یعقوبیان این پروژه را در راستای اجرای راهکارهای توانمندسازی و افزایش درآمد شهرداری بسطام دانست و افزود: اشتغال زایی، ایجاد درآمدهای پایدار و توسعه شهری از جمله اهداف ساخت مجتمع تجاری شاهوار است.

وی اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه را 50 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این مجتمع شامل 75 واحد تجاری و خدماتی است که در زمینی به مساحت شش هزار و 500 مترمربع احداث می شود.

شهردار بسطام اظهار داشت: این مجتمع پس از هجده ماه آماده بهره برداری است.

یعقوبیان تصریح کرد: گفتنی است مجتمع تجاری شاهوار در شرق میدان میوه و تره بار شهرداری بسطام واقع در کیلومتر دو جاده مجن احداث می شود.

 حمام عمومی بسطام به بهره برداری رسید

شهردار بسطام همچنین با اشاره به پروژه حمام عمومی این شهر که با حضور مسئولان به بهره برداری رسید، اجرای پروژه های زیرساختی را ضروری دانست و گفت: با توجه به حضور گردشگران و مسافران در بسطام و از سویی دیگر وجود چند هزار کارگر فصلی در این منطقه کشاورزی، ساخت چنین حمام عمومی مورد نیاز بود.

یعقوبیان اظهار داشت: این پروژه با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری اجرا شد.

وی افزود: این حمام با زیربنای 200مترمربع در سه طبقه احداث شده که دو طبقه آن برای آقایان و بانوان و طبقه دیگر برای سرایداری در نظر گرفته شده است.  

شهردار بسطام در خاتمه با اشاره به تعطیلی دو باب حمام قدیمی از سوی بخش خصوصی به دلیل هزینه های بالا و مقرون به صرفه نبودن ادامه فعالیت آن تصریح کرد: پیش از اجرای این پروژه، دو باب حمام در بوستان شهید مطهری احداث و در اختیار مسافران و گردشگران قرار گرفت.
طبقه بندی:
برچسب ها: پروژه عمرانی در بسطام، بسطام، شهرستان بسطام، هفته دولت، میدان میوه و تره بار شاهوار،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما