تبلیغات
بسطام آنلاین - راه اندازی چهار فرستنده دیجیتال در شهرهای مختلف استان سمنان همزمان با هفته دولت
بسطام آنلاین
سایت شهرستان نمونه گردشگری بسطام


مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان از راه اندازی چهار فرستنده دیجیتال شهرهای مجن، میامی، بیارجمند و بسطام همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزاش خبر نگار مهر، محمد منتظر حجت عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن بیان این خبر گفت: مردم این شهرها می توانند با راه اندازی این پروژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی را به صورت دیجیتال و با کیفیت عالی دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی  فرستنده اول دیجیتال (TS-1) در شهر مجن مردم این مناطق می توانند 10 شبکه تلویزیونی شامل شبکه های یک، دو، چهار، تهران، خبر، قرآن، آموزش، سلامت، تماشا و شبکه های رادیویی شامل شبکه های فرهنگ، ایران، معارف، ورزش، جوان، پیام، آوا، اقتصاد، قرآن، نمایش، سلامت، کتاب، تهران، فصلی، کال آو اسلام، صدای آشنا، رادیو عربی، دانش، تلاوت و گفتگو را دریافت کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان با بیان این مطلب که فرستنده دوم دیجیتال (TS-2)  در شهر میامی راه اندازی خواهد شد تصریح کرد: با این اتفاق، مردم یم توانند 10 شبکه مستند، آی فیلم، پرس، بازار، شما، نمایش، استانی، جام جم، ورزش و پویا و یک شبکه رادیویی شامل شبکه استانی صدای سمنان را دریافت کنند.

منتظر حجت یادآور شد: فرستنده دوم دیجیتال (TS-2) نیز در شهر بیارجمند و فرستنده های اول و دوم دیجیتال (TS-1) و (TS-2)در شهر بسطام راه اندازی خواهد شد.
طبقه بندی:
برچسب ها: فرستنده دیجیتال، استان سمنان، هفته دولت، مجن، میامی، بیارجمند، بسطام،
ارسال توسط بسطام آنلاین
ساعت
پیوند های روزانه
آب و هوای بسطام
نوبت شما